Skip to Menu Skip to Search Kontaktujte nás Czech-Republic Webové stránky a jazyky Skip to Content

Služby zabezpečení dodavatelského řetězce od společnosti SGS – zajišťují efektivní bezpečnost v celém vašem dodavatelském řetězci.

V celém vašem dodavatelském řetězci musí existovat odpovídající zabezpečení, aby byla zajištěna integrita dopravovaného zboží a vyměňovaných informací. Jako světová jednička v poskytování služeb zabezpečení dodavatelského řetězce můžeme pomoci zabezpečit celý dodavatelský řetězec a umožnit vám, abyste se soustředili na svoji strategii, chránili vaši značku a zajistili spokojenost zákazníků.

Prostřednictvím naší jedinečné globální sítě vám nabízíme nedostižnou zkušenost s bezpečností, odbornost a zdroje bez ohledu na umístění vašich provozů. Naši specialisté vám pomohou zavést odolná řešení a porozumí požadavkům pro využití nejlepších systémů dané třídy. To vám zajistí bezpečné řízení vašich provozů v souladu s nejnovějšími postupy a při současném zaměření na nepřetržité zlepšování.

Navíc vám můžeme pomoci vyhovět všem použitelným zákonným předpisům a programům bezpečnosti dodavatelského řetězce, jako je TAPA, C-TPAT a ISO 28000.

Naše komplexní řada služeb zabezpečení dodavatelského řetězce zahrnuje řízení bezpečnosti a řízení dodavatelského řetězce a pomáhá vám, aby vaše dovážené nebo vyvážené zboží bezpečně prošlo kontrolou na hranicích.

Kontaktujte nás ještě dnes, abychom projednali, jak vám služby zabezpečení dodavatelského řetězce mohou pomoci zajistit účinné zabezpečení v celém dodavatelském řetězci.