Skip to Menu Skip to Search Kontaktujte nás Czech-Republic Webové stránky a jazyky Skip to Content

Služby SGS v oblasti zajištění a kontroly kvality – mějte jistotu, že výroba vašeho materiálu, výrobků, strojů, vybavení či průmyslového zařízení proběhla v plném souladu se všemi zadanými požadavky.

Kvalita veškerého vybavení, materiálu, výrobků, konstrukcí a průmyslových zařízení musí splňovat ty nejpřísnější předpisy a normy. Naše služby zajištění a kontroly kvality vám pomohou zajistit shodu se všemi smluvními specifikacemi, zákonnými předpisy a normami kvality.

Jsme schopni nabídnout vám nezávislé ověření, kontrolu a přezkoušení veškerého materiálu, součástek i konečných výrobků i zařízení, a to jak u výrobce, tak přímo na staveništi během výstavby.

Jako vedoucí světový poskytovatel služeb záruky kvality a kontroly kvality vám nabízíme bezkonkurenční zkušenosti zahrnující každý průmyslový obor. Díky moderním prostředkům, odborným znalostem a jedinečné celosvětové síti jsme pro vás schopni zajistit kvalitu v rámci celého dodavatelsko-odběratelského řetězce a na všech koncích světa.

Spojte se s námi ještě dnes a zjistěte si, jak vám naše služby zajištění a kontroly kvality mohou pomoci s dodržením kvality vašeho materiálu, výrobků, strojů, vybavení i průmyslového zařízení.