Skip to Menu Skip to Search Kontaktujte nás Czech-Republic Webové stránky a jazyky Skip to Content

Mnoho důležitých rozhodnutí, která ovlivňují čistý zisk vašich projektů a vašeho provozu, závisí na výsledcích přesných chemických testů.

Společnost SGS nabízí jedinečné chemické charakterizace pro celou řadu průmyslových odvětví. Máme vhodné vybavení a schopnosti k zajišťování klasických a instrumentálních chemických analýz v našich špičkových laboratořích po celém světě. Naše chemické testy zahrnují:

  • geochemickou analýzu ultrastopových, stopových, vedlejších a hlavních prvků;
  • třídicí zkoušky surovin;
  • identifikaci kvalitativních problémů a příčin;
  • charakterizaci nečistot a kontaminujících látek;
  • komerční analýzy.

Naše laboratoře přijímají přístup "vhodný pro daný účel" ke splnění vašich potřeb. Spolupracujeme s vámi na kvalifikaci a kvantifikaci složek vašich vzorků na požadovanou přesnost, která je vhodná pro vaše potřeby, od méně přesných výsledků počátečního průzkumu po přesné výsledky na úrovni stopových prvků potřebné pro nákup, prodej či obchodování s komoditami. Pracovníci laboratoří SGS dodržují celosvětově intenzivní jakostní protokol, který zajišťuje jednotnou, standardizovanou reakci po celém světě. 

Společnost SGS si získala v celém oboru dobrou pověst pro spolehlivé chemické testy třetí strany. Kontaktujte nás a informujte se, jak vám můžeme dodat výsledky testů, které potřebujete k přijímání informovaných rozhodnutí, která mají pozitivní dopad na růst vašeho podnikání.