Skip to Menu Skip to Search Kontaktujte nás Czech-Republic Webové stránky a jazyky Skip to Content

Služby certifikace materiálu od SGS – splňujte mezinárodní i regionální směrnice a předpisy po celém světě.

Ať už projektujete materiály, nebo je vyrábíte či dodáváte, vždy musíte plnit mezinárodní a regionální směrnice a předpisy po celém světě. Máme akreditaci pro všechny zásadní normy a regionální předpisy. Díky tomu můžeme zajišťovat certifikaci materiálu kdekoliv na světě.

Jako světová jednička v oboru certifikace materiálů vám nabízíme bezkonkurenční zkušenosti, odbornost a prostředky kdekoliv na světě. Naši inspektoři rozumí právním podmínkám a požadavkům předpisů po celém světě a mohou vám tak pomoci získat certifikaci materiálu pro kterýkoliv cílový trh.

Díky naší jedinečné celosvětové působnosti vám nabízíme pohodlné služby na jednom místě a v celosvětovém rozsahu v rámci celého dodavatelsko-odběratelského řetězce materiálu, od projektu a výroby až po montáž, přejímku a hodnocení shody. Kromě toho naše know-how a odborné znalosti přesahují běžný rámec služeb v oblasti certifikace. S námi také lépe porozumíte podstatě a postupu různých certifikací.

Spojte se s námi ještě dnes a můžeme projednat způsob, jak vám naše služby certifikace materiálu mohou pomoci dosáhnout shody s mezinárodními i regionálními směrnicemi a předpisy po celém světě.