Skip to Menu Skip to Search Kontaktujte nás Czech-Republic Webové stránky a jazyky Skip to Content

Certifikační služby shody pro Euroasijskou hospodářskou unii od společnosti SGS - potvrďte, že vaše produkty splňují se známkou euroasijské shody (EAC) požadavky EEU.

Pro vás jako vývozce spotřebního a průmyslového zboží do členských států Euroasijské hospodářské unie (EAEU), včetně Ruska, Běloruska, Kazachstánu, Arménie a Kyrgyzstánu platí povinnost, aby vaše produkty vyhověly řadě požadavků EAEU.

Jako přední světová společnost zabývající se certifikací, vám nabízíme bezkonkurenční zkušenosti s požadavky na certifikaci EAEU. Poskytneme vám prostředky, odbornost, status akreditovaného certifikačního orgánu i akreditovaná zkušební zařízení, abychom vám pomohli potvrdit shodu vašich produktů s technickými předpisy EAEU a získat svolení potřebná pro přístup na trh EAEU.

Úspěšné posouzení shody ze strany SGS umožňuje výrobcům označit jejich produkty známkou EAC.

Nabízíme vám:

  • Hluboké znalosti mezinárodních a ruských norem: můžeme vám rychle a efektivně pomoci najít styčné body mezi těmito dvěma systémy technických předpisů;
  • Jedinečný globální dosah s kancelářemi ve všech hlavních zemích obchodujících s EAEU: umíme řídit komplexní projekty zahrnující množství stran a zemí a poskytovat místní služby v místním jazyce vám, vašim zákazníkům, partnerům a dodavatelům, a to po celém světě;
  • Zkušenosti s posuzováním shody: poskytujeme hluboké znalosti požadavků v oblasti technických předpisů;
  • Aktuální informace o regulačních požadavcích a postupech EAEU: umožňujeme vám dosáhnout trvalé shody s nejnovějšími změnami legislativy;
  • Celosvětovou pověst integrity, průhlednosti a nestrannosti: jsme první volbou pro klienty na celém světě vyžadující důvěryhodný akreditovaný certifikační orgán pro povinnou shodu a získání jednoho formuláře osvědčení o shodě pro obchodování v rámci EAEU.

Mezi naše certifikační služby pro vstup vašich produktů do Euroasijské hospodářské unie patří:

  • testování v akreditovaných laboratořích;
  • vydávání osvědčení o shodě na jednom formuláři;
  • pomoc při registraci prohlášení o shodě na jednom formuláři.

Spojte se s námi ještě dnes, abyste zjistili, jak vám naše služby posouzení shody mohou pomoci získat certifikaci potřebnou pro obchod v rámci Euroasijské hospodářské unie.