Skip to Menu Skip to Search Kontaktujte nás Czech-Republic Webové stránky a jazyky Skip to Content

Služby společnosti SGS vztahující se ke strojům a zařízení - pomáhají vám být ve shodě se všemi platnými nařízeními a normami.

Ať už se zabýváte projektováním, výrobou, dodávkou či provozem strojů nebo průmyslového zařízení, musíte být ve shodě se škálou mezinárodních a regionálních směrnic a předpisů.

Naše služby vztahující se ke strojům a zařízení vám mohou pomoci být v každé fázi ve shodě se všemi platnými předpisy, normami a směrnicemi - od projektování a vývoje výrobku až po provoz.

Jako přední světová společnost v oblasti inspekce, certifikace, ověřování a zkoušek poskytujeme bezkonkurenční odborné znalosti, zkušenosti a zdroje. S naší jedinečnou globální sítí vám nabízíme akreditace dle všech hlavních mezinárodních norem a místních předpisů. Díky tomu vám můžeme poskytnout komplexní služby v oblasti zkoušek, inspekcí, ověřování a technických konzultací pro stroje a zařízení kdekoliv na světě.

Spojte se s námi ještě dnes, abychom projednali, jak vám naše služby týkající se strojů a zařízení mohou pomoci být ve shodě se všemi příslušnými předpisy a normami.