Skip to Menu Skip to Search Kontaktujte nás Czech-Republic Webové stránky a jazyky Skip to Content

Inspekce regálových systémů společnosti SGS: nezávislé posouzení a školení pro spolehlivé, funkční, bezpečné a jednotné regálové systémy.

Každodenní opotřebení ve skladovém provozu postupně zvětšuje nápor na strukturu vašich regálových systémů. Je tak ohrožena celistvost konstrukce a nosnost a vaše regálové systémy jsou potenciálně nebezpečné. Proto je zasadní pravidelné posuzování. Naše spolehlivé inspekční služby pro regálové systémy vám zajistí bezpečné používání a maximální produktivitu vašeho vybavení.

Proč si vybrat inspekci regálových systémů od SGS?

Můžeme vám pomoci:

  • rozpoznat a nahlásit problémy včas
  • potvrdit bezpečnost, celistvost a spolehlivost vašich regálových systémů
  • minimalizovat riziko úrazů na pracovišti nebo zhroucení regálových systémů
  • zajistit bezpečnost pracovníků a předcházet zraněním, ztrátám na životech, vysokým pokutám, žádostem o odškodnění a soudním procesům v důsledku vadného vybavení
  • dodržovat bezpečnostní normy a splňovat mezinárodní předpisy
  • umožnit vašim zaměstnancům, aby prováděli vlastní profesionální hospodárné interní inspekce

Spolehlivá nezávislá inspekce skladových regálových systémů od světové špičky

Jako přední světová inspekční společnost nabízíme bezkonkurenční odborné služby, prostřednictvím nichž po celém světě zajišťujeme spolehlivé a bezpečné regálové systémy.

Veškeré inspekce se provádějí v souladu s evropskými normami EN 15512, EN 15620, EN 1562, EN 15635 a EN 15878.

Nabízíme také školení, díky němuž vaši pracovníci budou mít znalosti a dovednosti potřebné k provádění vlastních profesionálních hospodárných průběžných inspekcí v období mezi nezávislými audity.

Kontaktujte nás ještě dnes a informujte se o tom, jak by mohly být inspekce regálových systémů přínosné pro vaši organizaci.