Skip to Menu Skip to Search Kontaktujte nás Czech-Republic Webové stránky a jazyky Skip to Content

ISO 9001:2015 – Školení auditorů / vedoucích auditorů pro systémy řízení kvality od společnosti SGS – získejte dovednosti pro audit systémů řízení kvality.

Tento kurz poskytuje účastníkům znalosti a dovednosti pro provádění auditů systémů řízení kvality vlastními pracovníky a druhými i třetími stranami podle ISO 9001 v souladu s ISO 19011 resp. ISO/IEC 17021 podle daného případu.

Co se naučíte?

Po dokončení tohoto kurzu budete rozumět:

  • účelům a podnikatelským přínosům systému řízení kvality, normám systému řízení kvality, auditům systému řízení a certifikaci třetích stran;
  • úloze a odpovědnostem auditora při plánování a provádění auditu systému řízení kvality, podávání zpráv o auditu a následných krocích s cílem zajistit soulad (či jiný cíl) s ISO 9001, v souladu s ISO 19011 a ISO/IEC 17021 podle daného případu.

Nutné požadavky

Účastníci kurzu by měli mít předchozí znalosti v oblasti:

  • systémů řízení včetně základních prvků systému řízení, odpovědností vrcholového vedení a cyklu plánovat, provádět, kontrolovat, jednat (PDCA);
  • základních konceptů systému řízení kvality a sedmi zásad řízení kvality normy ISO 9000;
  • požadavků normy ISO 9001 a jejích běžně používaných termínů a definic v oblasti řízení kvality;

akreditace.

Tento kurz je certifikován ze strany International Register of Certified Auditors (IRCA A17977).

Osvědčené školení zaměřené na ISO 9001:2015 od předního poskytovatele kurzů.

Jako přední poskytovatel odborného vzdělávání využíváme mnohaletých globálních zkušeností. Naše kurzy vedou specialisté, kteří vás podpoří na vaší profesní dráze.

Kontaktujte nás ještě dnes, abyste si rezervovali místo v našem školicím kurzu pro auditory / vedoucí auditory systémů řízení kvality podle ISO 9001:2015.