Skip to Menu Skip to Search Kontaktujte nás Czech-Republic Webové stránky a jazyky Skip to Content

Zkoušky zeminy poskytované společností SGS - posuzují vhodnost zeminy pro váš stavební projekt s rozhodujícími údaji pro přijímání informovaných rozhodnutí a plánování.

Kvalita zeminy v místě vaší stavby hraje klíčovou roli ve vašich stavebních projektech. Proto potřebujete identifikovat charakteristiky zeminy, abyste určili její schopnost nést vaši stavbu. Zkoušky zeminy prováděné společností SGS vám umožňují posoudit vhodnost zeminy a poskytují vám rozhodující údaje pro informované rozhodování a plánování.

Proč využít pro váš stavební projekt zkoušky zeminy poskytované společností SGS?

Naše služby v oblasti zkoušek zeminy prověřují její chemické a geotechnické vlastnosti a umožňují vám:

  • určit vhodnost zeminy a posoudit, zda může nést váš stavební projekt,
  • identifikovat různé typy zeminy v místě vaší stavby a jejich rozmístění,
  • zkoušet vaši zeminu z hlediska pevnosti, hustoty, zhutnění, kontaminace a obsahu organických látek a písku a posuzovat jejich dopad na váš stavební projekt,
  • získat data, která potřebujete pro sestavování zpráv o technických a bezpečnostních údajích k podpoře stavebních povolení a užívání licencí a
  • získat přesné výsledky a pozorovat vývoj zeminy v průběhu vašeho stavebního projektu v zájmu maximální kvality a bezpečnosti.

Důvěryhodné zkoušky zeminy od předního poskytovatele

Jako přední poskytovatel jsme plně akreditováni a kvalifikováni k provádění zkoušek zeminy podle národních a mezinárodních norem kvality. Navíc jsme s naší bezkonkurenční celosvětovou sítí a zkušenostmi první volbou pro stavební dodavatele, konzultanty, výrobce a vládní orgány po celém světě.

Naše služby zkoušek zeminy zahrnují:

  • kompletní laboratorní zkoušky pro smykovou pevnost, pevnost v tlaku, zhutnění, propustnost, zatížení základů, index zeminy a vlhkost/hustotu,
  • softwarovou analýzu a
  • technickou podporu a konzultace.

Kontaktujte nás ještě dnes a zjistěte, jak mohou naše zkoušky zeminy určovat vhodnost vaší zeminy spolu s rozhodujícícmi daty pro informované rozhodování a plánování.