Skip to Menu Skip to Search Kontaktujte nás Czech-Republic Webové stránky a jazyky Skip to Content

Služby v průběhu výstavby poskytované společností SGS - zajistěte, že váš projekt výstavby je realizován v požadované kvalitě a v souladu s vaším rozpočtem a časovým harmonogramem.

Profesionální dohled je zásadní k zajištění úspěšné realizace vašeho projektu výstavby. Naše služby v průběhu výstavby vám pomáhají omezit technická rizika, předejít konstrukčním vadám a dodržet rozpočet a plán. Můžeme také pomoci zajistit správné vyhotovení a vystavení veškeré dokumentace, certifikátů a prohlášení.

S našimi rozsáhlými zkušenostmi, které pokrývají všechny aspekty výstavby, vám nabízíme dovednosti potřebné k tomu, abychom vám poskytli komplexní služby dohledu, inspekce a uvedení do provozu u všech typů projektů - bez ohledu na jejich velikosti nebo lokaci.

Od inspekce, certifikace, testování a ověřování až k řízení projektu vám nabízíme zkušenosti, odborné znalosti a prostředky, které potřebujete k úspěšné realizaci vašeho projektu - kdekoliv na světě.

Kontaktujte nás ještě dnes k projednání, jak vám naše služby v průběhu výstavby mohou umožnit soulad se všemi relevantními nařízeními a normami a realizaci podle časového plánu a rozpočtu.