Skip to Menu Skip to Search Kontaktujte nás Czech-Republic Webové stránky a jazyky Skip to Content

Služby SGS dosažení souladu s předpisy – pomohou vám získat povolení potřebná k realizaci vašich průmyslových projektů v Rusku.

Dříve než začnete s průmyslovým projektem v Rusku, jako je stavba továren či výrobních zařízení, musíte získat celou řadu souhlasů týkajících se inženýrských sítí, výstavby a jiných technických činností. V důsledku toho může váš projekt potřebovat různé kombinace povolení, certifikátů, licencí a jiných schválení dříve, než uvedete svoje průmyslové zařízení do provozu.

Získání povolení potřebných k realizaci vašeho projektu může být složité a může vyžadovat koordinaci s různými národními a místními úřady. Velký investiční projekt může například vyžadovat až 500 povolovacích dokumentů.

Naše služby dodržování právních norem vám v této složité situaci pomohou a zajistí, abyste získali povolení, která potřebujete pro realizaci vašeho průmyslového projektu v Rusku.

Jako přední světová společnost v oboru kontroly, ověřování, certifikace a testování vám nabízíme bezkonkurenční zkušenosti s ruskými normami. V důsledku toho vám můžeme pomoci překonat překážky pro snadnější a bezpečnější způsob realizace vašeho projektu.

Naše služby dodržování právních norem pro průmyslové projekty v Rusku zahrnují:

  • konzultace metrologické shody – pomoc porozumět tomu, jak docílit metrologické shody tím nejhospodárnějším možným způsobem 
  • řízení projektu v souladu s předpisy – pomoc k dosažení plného souladu vašeho investičního projektu s předpisy, a to rychle a hospodárně

Spojte se s námi ještě dnes a zjistěte si, jak vám naše služby v oblasti dosažení souladu s předpisy mohou pomoci realizovat vaše průmyslové projekty v Rusku.