Skip to Menu Skip to Search Kontaktujte nás Czech-Republic Webové stránky a jazyky Skip to Content

Řízení projektu od SGS – to jsou komplexní služby v oblasti dozoru, revizí a uvádění do provozu pro každou fázi vašeho projektu výstavby.

Ať už jste vlastníkem, dodavatelem či investorem, potřebujete se v průběhu každé fáze vašeho projektu výstavby vypořádat s celou řadou požadavků. Díky naší službě řízení projektu můžete mít k dispozici celé spektrum služeb v oblasti komplexního dozoru, revizí a uvádění do provozu pro všechny typy projektů, bez ohledu na velikost či umístění.

Jako přední společnost v oboru projektového řízení vám nabízíme rozsáhlé zkušenosti pokrývající veškeré aspekty výstavby. Díky tomu jsme vám schopni pomoci omezit technická rizika, předejít konstrukčním vadám, mít rozpočet pod kontrolou a a držet se plánu. Kromě toho díky nám budete splňovat veškeré platné požadavky, ať jsou závazné, nepovinné, či pocházejí od zákazníka.

Díky naší celosvětové působnosti poskytujeme veřejným institucím, soukromým investorům, majitelům nemovitostí i pojišťovacím a stavebním společnostem spolehlivou pomoc při řízení projektů ve všech státech světa.

Spojte se s námi ještě dnes a můžeme spolu projednat způsob, jakým naše služby v oboru řízení projektu přispějí ke splnění veškerých příslušných předpisů a norem.