Skip to Menu Skip to Search Kontaktujte nás Czech-Republic Webové stránky a jazyky Skip to Content

Služby komplexní správy majetku od SGS – udržujte svůj majetek v provozuschopném stavu pomocí efektivního programu správy majetku zajišťujícího spolehlivost, celistvost z technického hlediska, bezpečnost a shodu s předpisy.

Zajištění technické celistvosti, bezpečnosti a spolehlivosti vašich objektů a vybavení je prioritou. Při stoupajících nákladech na provoz a omezených prostředcích však může být zavádění optimálního komplexního programu správy majetku velmi náročné. Naše služby komplexní správy majetku vám mohou pomoci udržovat váš majetek a zajistit jeho provozuschopnost, spolehlivost, bezpečnost i shodu s odpovídajícími předpisy.

Proč využít komplexních služeb správy majetku od SGS?

V čem vám můžeme pomoci:

  • zavést efektivní komplexní program správy majetku splňující veškeré příslušné předpisy a bezpečnostní normy;
  • zlepšit technickou celistvost majetku, identifikovat a eliminovat rizika;
  • udržovat váš majetek a zajistit jeho provozuschopnost, bezpečnost a spolehlivost;
  • prodloužit zbývající dobu životnosti majetku spolehlivým, bezpečným a hospodárným způsobem.

Spolehlivé služby komplexní správy majetku od předního světového dodavatele

Jako přední světová společnost v oblasti kontroly, ověřování, testování a certifikace nabízíme jedinečné zkušenosti, odborné znalosti a prostředky. Proto jsme tím pravým partnerem pro klienty vyžadující efektivní program komplexní správy majetku po celém světě.

Bez ohledu na umístění vašeho majetku můžeme dodat řešení na klíč odpovídající vašim potřebám a díky zkušenému personálu a celosvětové působnosti vám pomůžeme dosáhnout vašich cílů v oblasti kontroly, technického řízení, správy dat a bezpečnosti. 

Co naše programy komplexní správy majetku zahrnují:

  • zajištění zpracování návrhu;
  • zavedení;
  • analýzu slabých míst.

Spojte se s námi ještě dnes a získejte informace o tom, jak vám naše služby mohou pomoci zavést a zajistit plně vyhovující a efektivní program komplexní správy majetku.