Skip to Menu Skip to Search Kontaktujte nás Czech-Republic Webové stránky a jazyky Skip to Content

Služby v oblasti analýzy a testování půdy, rostlinných tkání a vody poskytované společností SGS - optimalizujte a zlepšete vývoj vašich plodin, zvyšte jejich růst a zajistěte jakost díky našim testovacím službám a službám v oblasti odběru, přípravy a zpracování vzorků.

Dosažení udržitelné a produktivní zemědělské výroby je nezbytně důležité. Proto vám nabízíme komplexní služby v oblasti odběru, přípravy a zpracování vzorků a laboratorní testování rostlinných tkání, půdy, vody a hnojiv za účelem zlepšení vývoje plodin, zvýšení jejich růstu a zajištění jakosti.

Společnost SGS jako světová špička v oblasti testování, kontroly, ověřování a poskytování osvědčení vám nabízí bezkonkurenční odborné znalosti a zkušenosti v zemědělství a jedinečnou celosvětovou síť našich služeb. Na tomto základě vám můžeme poskytnout spolehlivé služby v oblasti odběru, přípravy a zpracování vzorků, testování půdy, rostlinných tkání a vody v nejdůležitějších zemědělských oblastech.

Obraťte se na nás ještě dnes a zjistěte, jak vám mohou naše služby v oblasti analýzy a testování půdy, zelené hmoty a vody pomoci zlepšit produktivitu a udržitelnost vašich aktivit v zemědělské výrobě.