Skip to Menu Skip to Search Kontaktujte nás Czech-Republic Webové stránky a jazyky Skip to Content

Prostřednictvím celosvětové sítě laboratoří se špičkovými technologiemi a odborníky v oboru vám společnost SGS poskytne komplexní služby v oblasti ošetření osiv, ať už vaše společnost sídlí kdekoliv.

Jedno z našich odborných zaměření zahrnuje provádění studií osivových doplňků a příslušných testů prašnosti osiva. Tyto testy hodnotí množství prachu, který se může dostat do ovzduší během manipulace s ošetřeným osivem.

Stanovení prašnosti je důležitým krokem během hodnocení charakteristik vašeho osivového doplňku, jeho použitelnosti a bezpečnosti. V průběhu manipulace s osivem může dojít k značnému uvolnění prachu do ovzduší. Částice prachu nebo osiva mohou představovat potenciální zdravotní a bezpečnostní riziko, proto vám výsledky našich studií prašnosti mohou usnadnit toto riziko posoudit a minimalizovat.

Studie osivových doplňků

V průběhu studie, od jejího zahájení až po analýzu dat, můžeme upravit jdenotlivé kroky vašeho projektu podle vašich požadavků. Ve skutečnosti jsme schopni přizpůsobit provedení studie, její replikaci, přehled výsledků, statistickou analýzu, grafický přehled a konečný formát zprávy.

Máme dostatek zkušeností, vybavení a personál, který upraví vaše započaté studie nebo použije speciální ošetření v naší laboratoři. Provedeme hodnocení ochranných látek, polymerů a povlaků z hlediska jejich výkonnosti, bezpečnosti a skladovatelnosti osiva tak, abychom splnili vaše požadavky týkající se studie.

Využitím služeb společnosti SGS v oblasti hodnocení prašnosti osiva po ošetření a dalších testů získáte četné výhody. Obraťte se na nás a zjistěte, jak vám můžeme pomoci zvýšit výnosy, snížit rizika a maximalizovat hodnotu vašich zdrojů.