Skip to Menu Skip to Search Kontaktujte nás Czech-Republic Webové stránky a jazyky Skip to Content

Služby společnosti SGS v oblasti poskytování osvědčení prostřednictvím ISTA (Mezinárodní sdružení pro testování osiv) usnadňují proces vývozu osiv po celém světě a zajišťují včasné dodávky vašich zásilek osiv k celním úřadům.

Sdružení ISTA je mezinárodně uznávaná organizace diktující normy kvality osiv a zavádí přísná kritéria u organizací poskytujících osvědčení - tyto její požadavky nad míru uspokojujeme. Zajistíme, aby byla vaše zásilka osiv testována v souladu s pravidly organizace ISTA a certifikována podle příslušných právních předpisů. K dispozici jsou oranžové a modré osvědčení ISTA.

Naše mezinárodní síť nám umožňuje stát se ideálním partnerem při vývozu i dovozu osiv, neboť můžeme poskytnout odběr, přípravu a zpracování vzorků po celém světě. Odborníky pro odběr vzorků, kteří jsou autorizováni organizací ISTA, máme všude na světě. Takto jsme schopni odebírat vzorky k testování z nákladu osiva nacházejícího se kdekoliv.

Obraťte se na společnost SGS a získejte více informací v otázce snížení rizik spojených s vývozem pomocí naší služby v oblasti poskytování osvědčení prostřednictvím organizace ISTA.