Skip to Menu Skip to Search Kontaktujte nás Czech-Republic Webové stránky a jazyky Skip to Content

Služby společnosti SGS poskytované v zemědělství a v oblasti monitorování plodin vám pomohou stanovit problémy vzniklé v souvislosti s pěstováním plodin a optimalizovat vaše výnosy.

Účinné monitorování je důležitou součástí optimalizace pěstování plodin a činností spojených s hospodařením s půdou. Nabízíme vám komplexní monitorování plodin a sklizně, hospodaření s pesticidy, průzkum plodin a hodnocení výnosů za účelem optimalizace vaší činnosti a snížení rizika spojeného se ztrátou zisku.

V roli světového lídra v poskytování služeb v zemědělství a v oblasti monitorování plodin vám nabízíme bezkonkurenční zkušenosti a odborné znalosti, nejnovější technologie a jedinečnou celosvětovou síť služeb. Na tomto základě vám můžeme pomoci zlepšit vaše hospodaření s půdou a pěstování plodin v nejdůležitějších zemědělských oblastech.

Obraťte se na nás ještě dnes a poraďte se, jak vám mohou naše služby poskytované v zemědělství a v oblasti monitorování plodin pomoci při pěstování plodin a hospodaření s půdou.