Skip to Menu Skip to Search Kontaktujte nás Czech-Republic Webové stránky a jazyky Skip to Content

Služby v průběhu provozu a udržování průmyslových zařízení od SGS – zajistěte kvalitu a bezpečnost vašich zařízení i zaměstnanců, zabezpečte svoje investice a optimalizujte svůj provoz.

Ať už jste majitelem, provozovatelem, dodavatelem, investorem, pojistitelem či výrobcem vybavení, potřebujete vyhodnocovat a řešit technická rizika, která obnáší provoz a udržování jakéhokoli průmyslového závodu či zařízení.

Naše služby v průběhu provozu a udržování vám pomohou zajistit kvalitu a bezpečnost vašich zařízení i zaměstnanců, zabezpečit vaše investice a optimalizovat vaši činnost.

Jako přední světový dodavatel služeb v oblasti provozu a udržování průmyslových zařízení vám nabízíme bezkonkurenční zkušenosti, odbornost a prostředky. Provádíme celou řadu nepovinných i povinných kontrol a revizí za provozu. Jsme schopni pomoci v tom, aby náklady na revize vyvažovaly rizika, a to za pomoci zavedení efektivní metody Risk Based Inspection (RBI) a programu údržby.

Pomůžeme vám i při výběru nejvhodnějších metod revize a zkoušek pro vaše potřeby, k nimž patří jak tradiční, tak i moderní techniky nedestruktivního zkoušení (NDT).

Spojte se s námi ještě dnes a pojďme najít způsob, jak naše služby v průběhu provozování a udržování mohou přispět k zajištění kvality a bezpečnosti vašeho zařízení nebo závodu.