Skip to Menu Skip to Search Kontaktujte nás Czech-Republic Webové stránky a jazyky Skip to Content

Služby při výrobě vybavení od SGS – zajistěte si kvalitu, shodu s předpisy a bezpečnost v rámci svého celosvětového dodavatelsko-odběratelského řetězce v průmyslové výrobě.

V dnešní době se průmyslové vybavení a stroje často vyrábějí prostřednictvím různých dodavatelů po celém světě. Díky tomu může být zajištění kvality, shody s předpisy a bezpečnosti v rámci vašeho celosvětového dodavatelsko-odběratelského řetězce v průmyslové výrobě složité.

A právě proto vám nabízíme komplexní spektrum služeb v rámci celého výrobního procesu. Jako přední světový dodavatel jsme akreditováni k provádění zkoušek a certifikace výrobků v rámci většiny státních, regionálních i mezinárodních norem bezpečnosti po celém světě. Tím jsme schopni pomoci vám prokázat kvalitu vašich výrobků bez ohledu na to, kde vaše produkce sídlí.

Díky své ojedinělé celosvětové síti vám můžeme pomoci hodnotit vaše dodavatele, dohlížet nad nimi během výroby a sledovat termíny dodání – a to na všech koncích světa.

Dále vám nabízíme i prostředky pro sledování celého dodavatelsko-odběratelského řetězce. Jsme schopni fyzicky kontrolovat a ověřovat kvalitu i množství dodávek a dodávat zkušební vzorky a zajistit tak, aby vaše průmyslové vybavení splňovalo veškeré požadavky stran kvality.

Spojte se s námi ještě dnes a můžeme projednat způsob, jak si lze našimi službami při výrobě vybavení zajistit kvalitu, shodu s předpisy a bezpečnost.