Skip to Menu Skip to Search Kontaktujte nás Czech-Republic Webové stránky a jazyky Skip to Content

Služby v oblasti hodnocení kvality a inspekce a analytické služby poskytované společností SGS ve vztahu k lesním produktům zajistí vysokou kvalitu v každé fázi výroby a dodávky.

Provádíme inspekce, audity, certifikaci a námořní služby ve vztahu k lesním produktům, stejně jako vyhodnocení udržitelnosti dodávky lesních produktů, které se týká lesních podmínek, klád, kulatiny, řeziva, řezaného dřeva, dřevních štěpků a dřevěných pelet. Jako přední světová společnost v oblasti inspekce, ověřování, testování a certifikace vám nabízíme bezkonkurenční zkušenosti a unikátní světovou síť. Můžete využít našeho poradenství bez ohledu na to, kde se nacházíte - vy nebo vaši partneři v rámci dodavatelského řetězce.

Naše odborné znalosti v oblasti analytických služeb znamenají, že můžeme nabídnout například testy velikosti, identifikace druhu, testy vlhkosti, hodnocení kvality, fyzikální měření, zjištění energetické hodnoty, prvků, emisí a chemické úpravy a další služby. Naše služby v oblasti fumigace a inspekce se týkají uskladnění a přepravy řeziva a dřevěných produktů při jejich cestě hodnotovým řetězcem - od zpracování po výrobce celulózy, papíru, desek, nábytku, tepla a elektřiny. Provádíme certifikaci lesů v souladu s požadavky standardu FSC™ pro lesní hospodářství, která zákazníkům, zainteresovaným stranám a investorům poskytuje ujištění o kvalitě lesního hospodářství.