Skip to Menu Skip to Search Kontaktujte nás Czech-Republic Webové stránky a jazyky Skip to Content

Opatření na ochranu proti škodlivým organismům a fumigace - předcházejte rizikům spojeným se škodlivým hmyzem účinně.

Během přepravy nebo skladování vašich komodit je důležité předcházet rizikům způsobeným škodlivým hmyzem. Naše služby v oblasti opatření na ochranu proti škodlivým organismům a fumigace předcházejí rizikům spojeným se škodlivým hmyzem a jím způsobeným škodám, které mohou vzniknout během přepravy a skladování vašich komodit.

Naše společnost SGS jako světová špička v poskytování služeb v oblasti opatření na ochranu proti škodlivým organismům a fumigace vám nabízíme bezkonkurenční zkušenosti a znalosti vysoce specializovaných pracovníků. Doporučíme vám nejdostupnější metody a postupy, které potřebujete k naplnění vašich potřeb a ke splnění všech právních předpisu v oblasti zdraví, bezpečnosti a životního prostředí.

Navíc vám naše jedinečná celosvětová síť služeb a naše proškolené a mobilní týmy poskytnou rychlé a spolehlivé služby kdykoliv je budete potřebovat.

Obraťte se na nás ještě dnes a zjistěte, jak vám mohou naše služby v oblasti opatření na ochranu proti škodlivým organismům a fumigací pomoci předejít rizikům souvisejícím se škodlivým hmyzem.