Skip to Menu Skip to Search Kontaktujte nás Czech-Republic Webové stránky a jazyky Skip to Content

Získejte konkurenční výhodu na světovém trhu se dřevem se službami certifikace správy lesů FSC.

Forest Stewardship Council™ (FSC™) akreditovaná certifikace správy lesů od SGS poskytuje odběratelům jistotu, že řezivo pochází z lesa, který byl vyhodnocen a certifikován jako spravovaný podle správných společenských, ekonomických a environmentálních standardů. Certifikace správy lesů je nezávislé vyhodnocení, které zajišťuje, že vaše postupy správy lesů jsou v souladu s mezinárodně uznávanými normami FSC.

Naše certifikační služby řízení lesního hospodářství jsou provedeny kvalifikátorem SGS, certifikovaným orgánem akreditovaným FSC, který provede inspekci, audit a certifikaci organizace podle zásad a kritérií FSC pro řízení lesního hospodářství. Vaše lesní hospodářství bude vyhodnoceno na základě požadavků norem správy lesů FSC.

FSC také vyhodnocuje, akredituje a monitoruje certifikační organizace lesního hospodářství, které jsou autorizované certifikovat podle jejích principů a kritérií. Program společnosti SGS je držitelem akreditace FSC.

Od kulatiny přes stavební dřevo až k nábytku nebo buničinu po papír a tištěné produkty - je stále důležitější přesně znát původ vašeho materiálu. Certifikace SGS spotřebitelského řetězce pro lesní produkty znamená, že kdokoliv a kdekoliv na světě může rychle určit původ vašich dřevěných výrobků a procesy, kterými prošly. Je to stále častěji vyhledávaná garance zákazníky a spotřebiteli.

Spojení s SGS pro vaši certifikaci řízení lesního hospodářství a lesních produktů vede k efektivnějším procesům, zvyšování odbornosti, konzistentnímu a vyhovujícímu dodavatelskému řetězci a lépe udržitelným vztahům se zákazníky, což vše přináší výnosné konkurenční výhody.
Pro velká odbytiště za sebou máme velké množství prováděných a úspěšně dokončených složitých mezinárodních projektů. Naši lidé jsou vám k dispozici v každém regionu naší planety, mluví jazykem a rozumí kulturním odlišnostem místního trhu.

Přidejte hodnotu vašemu lesu a dřevu pomocí certifikace řízení lesního hospodářství podle FSC, nezávislého hodnocení postupů při správě lesa od SGS.