Skip to Menu Skip to Search Kontaktujte nás Czech-Republic Webové stránky a jazyky Skip to Content

Společnost SGS nabízí celou řadu služeb pro finanční odvětví v oblasti investic do lesů, inventarizace lesů a poradenských služeb, včetně revizí lesních kultur. Tyto služby pomáhají efektivně řídit lesní hospodářství a ověřit a maximalizovat výnosy investorů nebo majitelů.

Jako světová jednička v oblasti poradenských a ověřovacích služeb vám nabízíme bezkonkurenční zkušenosti a jedinečnou celosvětovou síť. To znamená, že můžete využít naše poradenské a odborné znalosti po celém světě, bez ohledu na to, kde se vaše sídlo – nebo vaše lesy – nachází.

Provádíme certifikaci lesů v souladu s požadavky standardu FSC™ pro lesní hospodářství, která zákazníkům, zainteresovaným stranám a investorům poskytuje ujištění o kvalitní správě lesů.

  • Globální akreditace pro lesní hospodářství a spotřebitelský řetězec, kterou vlastní společnost SGS South Africa (Pty) Ltd (FSC™-ACC-015)
  • Globální akreditace pro spotřebitelský řetězec, kterou vlastní společnost SGS North America, Inc. (FSC®-ACC-030)
  • Akreditace pro spotřebitelský řetězec, kterou vlastní společnost SGS Hong Kong Limited a která se vztahuje na Čínu, Hongkong, Japonsko, Jižní Koreu, Vietnam, Tchaj-wan a Macao (FSC™-ACC-032)
  • Světové akreditace pro spotřebitelský řetězec FSC společnosti SGS Société Générale de Surveillance SA (Švýcarsko) (licenční dohoda pro ochrannou známku FSC® A000531)

Obraťte se na nás ještě dnes a získejte informace o tom, jak vám mohou naše služby v oblasti lesního hospodářství pomoci při správě vašich lesů nebo souvisejících investic.