Skip to Menu Skip to Search Kontaktujte nás Czech-Republic Webové stránky a jazyky Skip to Content

Analýza vitamínů od společnosti SGS nabízí výrobcům a prodejcům potravin službu, která pomáhá ověřit přítomnost příslušných vitamínů.

Jako výrobce nebo prodejce potravin máte povinnost analyzovat potravinové produkty obsahující přirozeně se vyskytující vitamíny, stejně jako zpracovávané potraviny s obsahem přidaných syntetických vitamínů. Například byste měli zjišťovat, zda byly vitamíny v důsledku tepla nebo ultrafialového světla zničeny v průběhu výroby nebo někde v dodavatelském řetězci až do bodu prodeje (např. vitamín B a C). 

Takové testování pomůže zajistit, že vaše označení je správné, vyhovuje určeným trhům a že vyrábíte nebo prodáváte výrobky nejlepší kvality. Naše zkoušky také určí, zda je obsah vitamínů a minerálů na příslušné úrovni, jak stanoví vnitrostátní a mezinárodní předpisy.

Laboratoře společnosti SGS jsou také akreditované podle ISO 17025 a podléhají přísnému systému řízení kvality. Testujeme všechny vitamíny rozpustné v tucích a ve vodě pomocí nejmodernější technologie a nabízíme simultánní analýzu vitamínů rozpustných v tucích i analýzy vitamínů rozpustných ve vodě pomocí různých technik kapalinové chromatografie.

Naše rychlá, úsporná a nezávislá služba vyhovění obsahu vitamínů je ideální, když potřebujete stanovit určité vitamíny, které je obtížné identifikovat, jako například vitamín D. Můžeme vám také ušetřit čas a peníze provedením skupinových zkoušek na další vitamíny (např. vitamíny B).

Abyste využili odbornosti našich specialistů na výživovou hodnotu a označování potravin a nejmodernějších testovacích provozů, kontaktujte naši společnost a informujte se na naši zkušební službu analýzy vitamínů.