Skip to Menu Skip to Search Kontaktujte nás Czech-Republic Webové stránky a jazyky Skip to Content

Testování krmiv pro domácí zvířata od společnosti SGS zajišťuje kvalitu výrobku a vyhovění normám Amerického sdružení kontrolorů krmiv (AAFCO) a předpisům státních orgánů.

Naše analýza krmiv pro domácí zvířata zahrnuje výživové látky, vitamíny, minerály, patogeny, jako je salmonella, a znečišťující látky včetně těžkých kovů, mykotoxinů, melaminu a jeho derivátů. Provádíme senzorické a fyzikální hodnocení, kontrolu označování a u krmivových výrobků pro psy, kočky a ptáky i analýzu složení.

Zajištěním vašeho vyhovění vnitrostátním a mezinárodním pokynům vám pomáháme zachovat vaši pověst odpovědného výrobce, dodavatele nebo prodejce krmiva pro kočky a psy nebo krmiv pro jiná zvířata.

Prostřednictvím sítě více než 1000 kanceláří a laboratoří – některé z nich jsou součástí testovacího programu schopností AAFCO – vám nabízíme světovou/místní službu. Naši odborníci znají mezinárodní předpisy i místní zákony a podmínky obchodování a naše laboratoře jsou akreditovány podle ISO 17025.

Prostřednictvím přísného testování výrobků vám můžeme nabídnout zajištění kvality v každém článku dodavatelského řetězce. Můžeme vám pomoci prosadit přísné specifikace pro dodávky materiálů, provádět rutinní testování všech nakupovaných materiálů a realizovat programy zajištění jakosti prodejců. Můžeme testovat specifické suroviny v počáteční fázi a poté opět později při výrobě krmiva a nakonec analyzovat a ověřit vaše hotové výrobky.

Jako váš preferovaný partner pro testování krmiv pro domácí zvířata a zajištění kvality vám naše společnost může pomoci omezit rizika a současně budovat důvěru ve váš podnik a jeho věrohodnost. Pro více informací nás kontaktujte.