Skip to Menu Skip to Search Kontaktujte nás Czech-Republic Webové stránky a jazyky Skip to Content

Výživová analýza a testování od společnosti SGS stanovuje nebo potvrzuje výživový obsah (včetně vitamínů a minerálů) vašich potravinových výrobků.

Provedení výživové analýzy potravin, které vyrábíte nebo prodáváte, pomáhá tomu, aby vyhověly různým vnitrostátním a mezinárodním předpisům. Patří k nim zákonné požadavky na označování výživové hodnoty potravin i řada souvisejících právních předpisů na ochranu zdraví a bezpečnosti.

Naše služby vám poskytují nezávislé a globálně osvědčené výsledky zkoušek. Vzhledem k tomu, že máme nutriční odborníky a testovací laboratoře po celém světě, můžeme vám poskytnout světovou/místní službu, která je přítomna v mnoha místech vašeho dodavatelského řetězce. Známe parametry potřebné pro řádné provedení a oznámení testování i přijatelné úrovně výživových látek stanovené jednotlivými národy.

Víme také, že mnoho zemí vyžaduje vyznačení výživového obsahu na štítku a stanoví konkrétní parametry pro vyhovění týkající se prezentace těchto informací. Jiné země tyto informace vyžadují pouze v případě přítomnosti tvrzení nebo požadují každoroční verifikaci a my ji můžeme provést, což je další služba, kterou poskytujeme.

Naše zkušební laboratoře pro výživovou analýzu mají akreditaci podle ISO 17025 a zahrnují primární analýzu, tuky, uhlohydráty, bílkoviny, vlákninu, cukry, vitamíny, minerály a stopové prvky.

Obraťte se na naši společnost, abyste se dozvěděli, jak pro váš podnik mohou být užitečné naše služby v oblasti výživové analýzy a testování.