Skip to Menu Skip to Search Kontaktujte nás Czech-Republic Webové stránky a jazyky Skip to Content

Služby analýzy výživové hodnoty a složení od společnosti SGS nabízí výrobcům, prodejcům, dovozcům a vývozcům analytické testování, které může pomoci s vyhověním a řešením obav ze strany spotřebitelů.

Naše služby testování výživové hodnoty a složení zahrnují analýzy výživových látek, vitamínů a přídatných látek a zahrnují krmiva pro zvířata a domácí zvířata i výrobky určené pro lidskou spotřebu. Máte-li široký sortiment výrobků a/nebo různorodé trhy, společnost SGS vám může pomoci.

Naše světová/místní síť specialistů a laboratoří je seznámena s nejnovějšími vnitrostátními a mezinárodními předpisy, které mají dopad na vaše podnikání. Věděli jste například, že v současné době má požadavky na výživovou hodnotu 70 zemí? Tyto požadavky jsou buď povinné nebo se uplatňují pouze v případě reklamace výrobku, v každém případě je nutné vědět, co platí a co se brzy změní.

S osvědčeným a nezávislým partnerem, jako je společnost SGS, máte tyto znalosti zaručeny a minimalizujete riziko nevyhovění, zdravotních hrozeb, nepříznivé publicity a možných soudních sporů.

Pomocí naší nejmodernější technologie provádíme přesné a rychlé zkoušky. Např. naše zkoušky označování výživové hodnoty jsou prováděny laboratořemi akreditovanými podle ISO 17025 za podpory přísného systému řízení kvality.

Zjistěte si více informací o jednotlivých službách testování, které může společnost SGS využít pro to, abyste si i nadále zajistili vyhovění a spokojenost vašich zákazníků a spotřebitelů.