Skip to Menu Skip to Search Kontaktujte nás Czech-Republic Webové stránky a jazyky Skip to Content

Zjistěte prostřednictvím školení FSMA od SGS, jak vyhovět požadavkům aktualizovaného amerického zákona o bezpečnosti potravin.

FSMA, největší reforma zákonů o bezpečnosti potravin v USA za 70 let reguluje potraviny v celém dodavatelském řetězci. FSMA přesouvá zaměření bezpečnosti potravin z reakce na kontaminaci na prevenci a ukládá výrobcům potravin, provozům a dovozcům z USA i mimo ně nové požadavky. Aby mohli prodávat a distribuovat své výrobky na trhu v USA, musí těmto novým požadavkům vyhovět.

Vytvořili jsme nový komplexní program školení, který vám a vašim zaměstnancům pomůže porozumět novým složitým pravidlům bezpečnosti potravin a způsobu, jak jim vyhovět. Pro splnění konkrétních potřeb vaší organizace nabízíme kurzy v oblasti předpisů FSMA, které platí pro:

  • Výrobce a dodavatele potravin
  • Dovozce potravin
  • Výrobce a dodavatele krmiv pro domácí a další zvířata
  • Pěstitele a farmy produkující čerstvé výrobky

Rozsáhlá řada školicích kurzů FSMA

Naše školicí kurzy FSMA zahrnují:

Proč si zvolit školení FSMA u SGS?

Jako přední světová společnost v oblasti inspekce, verifikace, testování a certifikace máme rozsáhlé zkušenosti v oblasti globálních předpisů bezpečnosti potravin. Máme mnohaleté zkušenosti s poskytováním odborného školení, kdy kurzy jsou vedeny odborníky z příslušných oblastí.
Kontaktujte nás ještě dnes, abyste se dozvěděli více o školení FSMA.