Skip to Menu Skip to Search Kontaktujte nás Czech-Republic Webové stránky a jazyky Skip to Content

Laboratoře pro mikrobiologického testování potravin společnosti SGS vám mohou pomoci vyhovět zákonným požadavkům a chránit vaši značku.

Mikrobiologické testování potravin pro detekci potravinových patogenů a organismů způsobujících kažení potravin může zajistit trvalou bezpečnost vašich potravinových výrobků v celém dodavatelském řetězci. V průběhu výroby i v hotovém výrobku je také třeba sledovat funkční mikroby.

Naše mikrobiologická analýza vám pomáhá posoudit bezpečnost a účinnost složek, potravinových meziproduktů, hotových výrobků a procesů. Díky naší mezinárodní síti mikrobiologických zkušebních laboratoří vybavených nejmodernější technologií, ve kterých pracují odborníci využívající nejnovější standardy testování, jsme vaším ideálním partnerem v oblasti programu testování bez ohledu na charakter vašeho potravinového výrobku.

Naše služby mikrobiologického testování zahrnují:

  • testování potravinových patogenů;
  • funkční testování potravin;
  • rychlé mikrobiologické testování potravin;
  • testování hygieny potravin.

Zajistěte si pomocí mikrobiologického testování od společnosti SGS vyhovění bezpečnostním normám a chraňte tak současně vaše podnikání i spotřebitele. Kontaktujte nás ještě dnes a získejte více informací.