Skip to Menu Skip to Search Kontaktujte nás Czech-Republic Webové stránky a jazyky Skip to Content

Služby certifikace košer produktů společnosti SGS ve spolupráci s Kosher Check vám nabízejí možnost proniknout na tento důležitý a rostoucí trh.

Tento oborový proces certifikace košer produktů přináší globální řešení, které je praktické pro zavedení a srovnatelné z hlediska standardu a kvality s jinými uznávanými potravinovými programy. Pomůže vám uspokojit poptávku po pravých a bezpečných certifikovaných košer potravinách.

Symboly košer jsou na potravinách stále rozšířenější. Odhaduje se, že existuje milion certifikovaných košer produktů a spotřebitelé za ně ročně utratí více než 200 miliard USD. Certifikace košer potravin vám umožní přístup na trh, který v nedávných letech vzrostl o více než 15% a i nadále roste.

Služby certifikace a vyhovění košer produktů

Ve spolupráci s Kosher Check nabízíme úplný program auditu a certifikace a vyhovění košer produktů, který také zahrnuje tyto doplňkové služby:

  • Analýzu mezer
  • Technickou podporu a poradenství - v oblasti možných praktických výzev implementace a výzev implementace na místě
  • Školení - naše modulární kurzy ve formě osobního školení, online školení nebo školení ve smíšené formě zahrnují technické, regulační, státní a mezinárodní košer požadavky a jejich praktické zavedení

Poskytovatel certifikace košer produktů

Abychom zajistili poskytování těchto služeb, spolupracujeme s Kosher Check, členem sdružení organizací Kashrut (AKO). Kosher Check je mezinárodně uznávaná a přijímaná certifikační agentura v oblasti košer produktů, která nabízí praktický a transparentní oborový přístup k certifikaci košer potravin zahrnující jasně napsané obecné požadavky pro vyhovění, technickou podporu a vedení krok po kroku. Kosher Check je jednou z prvních agentur, které certifikují společnosti v Asii, a je preferovanou kosher agenturou pro více než 500 předních výrobců po celém světě.

Proč zvolit certifikaci produktů košer poskytovanou společností SGS?

Kromě našich služeb certifikace košer potravin nabízíme úplnou řadu služeb v oblasti bezpečnosti a kvality potravin a také provádíme audity a certifikaci vyhovění globálním normám potravinářského průmyslu, jako je FSSC 22000, BRC, IFS, SQF a HACCP.

Kontaktujte společnost SGS ještě dnes a projednejte své požadavky týkající se certifikace košer produktů.