Skip to Menu Skip to Search Kontaktujte nás Czech-Republic Webové stránky a jazyky Skip to Content

S certifikací podle normy ISO 22000 bude prodávání vašich výrobků v rámci dodavatelského řetězce potravin snadnější.

Zkušení auditoři SGS provedou audit vaší organizace podle tohoto standardu systému řízení bezpečnosti potravin, který vám pomůže kontrolovat a snižovat rizika bezpečnosti potravin.

Certifikace ISO 22000 pokrývá všechny procesy v rámci potravinového řetězce, které ovlivňují bezpečnost koncového výrobku. Specifikuje požadavky a komplexní systém řízení bezpečnosti potravin a také začlenění prvků Osvědčených pracovních postupů (GMP) a Kritických kontrolních bodů analýzy rizik (HACCP).

Tato mezinárodně uznávaná norma bezpečnosti potravin by měla být používána všemi organizacemi v rámci potravinového dodavatelského řetězce od práce na farmě po potravinové služby, zpracování, transport a skladování přes balení až k prodeji. Prostřednictvím auditu provedeného našimi odborníky pro bezpečnost potravin můžete prokázat přijetí zásad bezpečnosti potravin a zvýšit vaši pozici mezi konkurencí.

Norma ISO 22000, která byla vyvinuta v roce 2005, tvoří jednotný standard pro bezpečnost potravin, který sjednocuje různé národní standardy v jeden srozumitelný soubor požadavků, které lze snadno aplikovat a jsou uznávané po celém světě.

Norma ISO 22000 je hlavním základem normy FSSC 22000, která je standardem uznávaným Globální iniciativou pro bezpečnost potravin a která se navíc zabývá zvláštními požadavky hlavních prodejců a světových výrobců.

Pokud je toto váš trh, potom vám SGS může poskytnout počáteční hodnocení podle FSSC 22000 nebo s vámi postoupit od ISO 22000 k této normě.

Splňte požadavky standardů bezpečnosti potravin prostřednictvím certifikace ISO 22000 od SGS.