Skip to Menu Skip to Search Kontaktujte nás Czech-Republic Webové stránky a jazyky Skip to Content

V SGS pomáháme zajistit mezinárodní bezpečnost potravin prostřednictvím certifikátu IFS (mezinárodní stanovené nomy),

Vzhledem k tomu, že působíte jako zprostředkovatel anebo dovozce v oblasti potravin, může Vaše dodržování norem pro zprostředkovatele IFS a příslušných mezinárodních norem týkajících se bezpečnosti potravin zlepšit provozní účinnost a kvalitu výrobků, a tak vám ušetřit peníze a snížit rizika v oblasti ručení.

Cílem iniciativy IFS v oblasti bezpečnosti potravin je vytvořit konzistentní systém vyhodnocování, který sleduje jednotné postupy auditu pro společnosti dodávající značkové potravinové produkty maloobchodníků. Shoda v každém bodě celého hodnotového řetězce je základem systému hodnocení výkonu, díky němuž je možné srovnávat dodavatele a zvyšovat produktivitu, kde je to vhodné. Všem vašim dodavatelům, bez ohledu na to, kde sídlí, můžeme poskytnout naše akreditované auditorské a certifikační služby, a to díky naší globální síti a našim zkušenostem.

Pokud máte vlastní skladovací zařízení anebo organizujete vlastní dopravu, můžeme poskytnout certifikát i na tyto operace v souladu s logistickou normou IFS.

Obraťte se na nás již nyní, abyste zjistili, jak vám můžeme pomoci dosáhnout certifikace IFS a zúročit přínosy vyhovění předpisům.