Skip to Menu Skip to Search Kontaktujte nás Czech-Republic Webové stránky a jazyky Skip to Content

Zdokonalte své podnikání s digitálními řešeními pro potravinářský průmysl od SGS.

Trh se vyvíjí. Globalizace zemědělského a potravinářského průmyslu a stále se zvyšující regulační zátěž znamená, že musíte stále hledat cestu, jak podnikat rychle, efektivně a účinně. Budoucnost je digitální.

Navazujeme na naše zkušenosti z průmyslu a zavádíme nové technologie, jako je cloud, Internet věcí (IoT), velká data, umělá inteligence, technologie grafické sítě, sekvencování příští generace (NGS) a crowd sourcing, abychom vám pomohli implementovat, řídit a zlepšovat kvalitu zemědělství a potravin, bezpečnost a ziskovost.

Naše technologie a digitální řešení pomáhají podnikům, aby se staly udržitelnějšími na základě lepší komunikace, zavedení sledovatelnosti a transparentnosti, sběru a analýzy dat a zkrácení režijního a řídicího času. Současně také mohou zlepšit zkušenosti zákazníků a spotřebitelů a zvýšit důvěru a loajalitu.

Ve společnosti SGS byly inovace vždy základem toho, jak podnikáme. Na podporu digitálního věku jsme vyvinuli řadu řešení, která vám pomohou podnikat v 21. století.

Obraťte se na nás a získejte více informací.