Skip to Menu Skip to Search Kontaktujte nás Czech-Republic Webové stránky a jazyky Skip to Content

Jakost, bezpečnost a účinnost jsou hnacími silami hodnotového řetězce v oblasti potravin. Každý z těchto prvků má dopad na udržitelnost vašeho podnikání, poptávku po vašich výrobcích a zhodnocení vaší obchodní činnosti.

Společnost SGS disponuje odbornými znalostmi, pomocí nichž lze snížit riziko a zlepšit účinnost v každé fázi hodnotového řetězce od prvovýroby až po maloobchodní prodej a pohostinství, včetně těchto sektorů:

  • prvovýroba;
  • přeprava, logistika a obchod;
  • Zpracovatelé a dodavatelé
  • maloobchodní prodej a pohostinství.

Díky službám v oblasti školení, inspekce, auditu, certifikace, testování a poradenství a také díky kontrolám maloobchodních prodejen a simulovaným nákupům vám může náš celosvětový tým odborníků v daném odvětví zaručit soulad vašich postupů s nejpřísnějšími světovými normami.

Navrhujeme řešení šitá na míru ve spolupráci s vaší společností. Tato řešení mohou zahrnovat kromě všech průmyslových odvětví také zvyšující se zájem vašich klientů a zákazníků zaměřený na sociální, ekonomický a environmentální dopad vašich každodenních činností.

S více než 130 lety zkušeností rozumíme výzvám, před nimiž stojíte. Ochraňte svou značku, vybudujte důvěru zákazníka a otevřete dveře výnosnějšímu podnikání v oblasti potravinářského průmyslu spolu s řešeními poskytovanými společností SGS.