Skip to Menu Skip to Search Kontaktujte nás Czech-Republic Webové stránky a jazyky Skip to Content

Služby v oblasti karanténní fumigace dřeva a řeziva poskytované společností SGS vám umožní v rámci vašeho obchodování se dřevem a s výrobky ze dřeva dodržet mezinárodní fytosanitární (rostlinolékařské) předpisy.

Díky naší celosvětové síti mohou naši odborníci provádět nezbytná ošetření řeziva fumigací jak v místě vývozu, tak v místě dovozu. V rámci exportu poskytujeme osvědčení o příslušném karanténním ošetření před přepravou, které se může lišit v závislosti na místě/místech určení.

Kromě vydávání osvědčení provádíme tepelné ošetření a fumigaci výrobků ze dřeva a řeziva pod dohledem příslušných rostlinolékařských úřadů. Během fumigace výrobků zajišťujeme uplatnění odpovídajícího protokolu, pokud jde o koncentraci a výběr fumigantu (např. fosfin, sulfurylfluorid) – vždy však dbáme na to, abychom postupovali podle odpovídajících bezpečnostních předpisů a požadavků týkajících se jakosti a životního prostředí.

Obraťte se na společnost SGS ještě dnes a zajistěte si, aby vaše obchodní aktivity se dřevem a řezivem odpovídaly místním a mezinárodním rostlinolékařským předpisům a získali jste potřebné osvědčení.