Skip to Menu Skip to Search Kontaktujte nás Czech-Republic Webové stránky a jazyky Skip to Content

Ve světě je dnes obchod velmi dynamický. Společnost SGS vám pomáhá dosahovat obchodních úspěchů.

Díky naší globální přítomnosti a síti laboratoří a certifikačních zařízení vám můžeme nabídnout celou řadu služeb kontroly nákladů, které zaručují čistotu a bezpečnost nákladu v každé části dodavatelského řetězce.

Od přípravy zásilky až po export kontrolujeme skladovací nádrže a sklady a monitorujeme vaše zboží v průběhu celého procesu obchodování. Při každé kontrole čistoty stanovíme, zda skladovací jednotky neobsahují zápach, vlhkost, cizí materiály, zbytky předchozích nákladů nebo zamoření škůdci. Naše nezávislé průzkumy a zprávy poskytují dokumentaci veškerého hodnocení rizik, vyšetřování škod, ověření náležité péče a také dokladování shody s předpisy na místní i mezinárodní úrovni.

Díky mnoha letem zkušeností v poskytování certifikačních a ověřovacích služeb můžeme pomoci zákazníkům po celém světě s celou řadou měření, kalibrací přístrojů a testování, aby nedocházelo ke ztrátám skladovaných materiálů. Zajišťujeme také to, aby všechny zúčastněné strany měly důvěru v integritě vašeho zboží.

Naše elektronické certifikační služby a webové systémy sledování dat pomáhají urychlit procesy dokumentování a monitorování, zrychlit pohyb zboží do následujícího stupně vašich obchodních aktivit.

Podporou společnosti pohybující se v regulovaném průmyslu a ochranou vašeho zboží v celém dodavatelském řetězci pomáháme zajistit, aby se vaše zboží dostalo k zákazníkům rychle a ve špičkovém stavu. Kontaktujte nás a zjistěte, jak můžeme našimi službami kontrol nákladu podporovat plynulý chod vašich operací.