Skip to Menu Skip to Search Kontaktujte nás Czech-Republic Webové stránky a jazyky Skip to Content

Certifikace Osvědčených výrobních postupů (GMP) od SGS zajišťuje integritu vašich procesů zpracování potravin i vaši shodu s předpisy pro bezpečnost potravin.

V dnešní době je pro spotřebitele záruka bezpečnosti a kvality potravin důležitý rozhodovací prvek. GMP jsou důležitým doplňkem vašeho systému řízení bezpečnosti potravin, který zvyšuje důvěru vašich zákazníků ve vaše odhodlání poskytovat vysoce kvalitní potraviny a dodržovat bezpečnou výrobou i obchod.

Shoda s požadavky GMP zahrnuje minimální praktické hygienické a výrobní požadavky platné pro organizace zpracovávající potraviny. Mnoho společností angažujících se v potravinářském průmyslu používá certifikační schéma GMP pro procesy zpracování potravin jako základ k vývoji a zavedení dalších systémů řízení kvality a bezpečnosti potravin včetně HACCP, ISO 22000, SQF a ISO 9001.

Systém certifikace Osvědčených výrobních postupů (GMP) poskytuje nezávislou certifikaci a potvrzení, že jsou dodržovány základní výrobní postupy a základní předpoklady nezbytné pro zavedení efektivního programu pro bezpečnost potravin Kritického kontrolního bodu analýzy rizik (HACCP).

Společnost SGS je světový lídr v poskytování certifikací a verifikací. Certifikace vašeho systému řízení bezpečnosti potravin od SGS podle požadavků Osvědčených výrobních postupů je vhodný způsob pro přípravu na kontrolu dohlížecími orgány a dalšími zainteresovanými subjekt. Tento proces vám pomůže zajistit legislativní shodu, čímž ukážete vaše pochopení důležitosti výrobní a překupní bezpečnosti a kvality potravin.

Kontaktujte SGS a dozvíte se více o procesu certifikace GMP.