Skip to Menu Skip to Search Kontaktujte nás Czech-Republic Webové stránky a jazyky Skip to Content

Testování lehkých komodit poskytované společností SGS - zajistěte jakost svých lehkých komodit, cukru, kávy, kakaa a čaje.

Pro zajištění jakosti lehkých komodit potřebujete rychlé a účinné provedení testů. Nabízíme rychlá, spolehlivá a komplexní testovací služby, které vám pomohou potvrdit jakost vašich lehkých komodit (např. cukru, kávy, kakaa, čaje). Můžeme vám také pomoci provést proximativní analýzy a testy na zjištění přítomnosti kontaminantů a zjistit přítomnost geneticky upravených organismů (GMO) ve vašich výrobcích.

V roli světového lídra v poskytování služeb v oblasti testování lehkých komodit vám nabízíme bezkonkurenční zkušenosti v zemědělství a jedinečnou celosvětovou síť služeb. Naše laboratoře vybavené inovativní technologií používající nejnovější testovací metody a zaměstnávající odborné vědecké a technické pracovníky vám poskytnou špičkové standardy přesnosti a integrity všude na světě.

Obraťte se na nás ještě dnes a poraďte se s námi, jak vám mohou naše služby v oblasti testování lehkých komodit pomoci zajistit jejich jakost, bezpečnost a soulad s právními předpisy.