Skip to Menu Skip to Search Kontaktujte nás Czech-Republic Webové stránky a jazyky Skip to Content

Využití služeb primární analýzy poskytovaných společností SGS vám umožní posoudit nutriční hodnotu vašich krmiv při dodržení příslušných zdravotních a bezpečnostních předpisů.

Primární analýza je proto nezbytná, chcete-li ochránit svá hospodářská zvířata a své dobré jméno všude ve světě.

Námi prováděné testy primární analýzy zahrnují mokré chemické metody a technologii blízké infračervené spektroskopie (NIR). Tyto metody nám umožňují nejprve oddělit a potom identifikovat kategorie sloučenin přítomných ve směsi. Kromě toho naši technici zkoumají a analyzují obsah bílkovin, tuku, vlhkosti, minerálních látek a vlákniny v dodaném krmivu a stanovují jeho nutriční hodnotu.

Schválené a akreditované laboratoře

Naše laboratoře provádějící primární analýzu jsou akreditované normami ISO 17025 a ISO 9001:2008 a udržují si dobré jméno s ohledem na nezávislost, integritu a inovativnost dodržováním přísných pravidel. Naše laboratoře, v nichž pracují vědečtí pracovníci a technici s mnohaletými laboratorními zkušenostmi a odborným vysokoškolským vzděláním v oboru chemie, mikrobiologie a agronomie, získaly také osvědčení od několika krmivářských asociací.

Díky dodržování nejpřísnějších standardů odvětví a celosvětových kontrolních a regulatorních standardů naše služby primární analýzy zajišťují důvěru ve vámi dodávaná krmiva a plnění požadavků výrobců na krmné dávky. Obraťte se na společnost SGS a zjistěte, jak vám můžeme pomoci.