Skip to Menu Skip to Search Kontaktujte nás Czech-Republic Webové stránky a jazyky Skip to Content

Testování obilovin a olejnin společností SGS - zajistěte jakost svých obilovin a olejnin.

Pro zajištění jakosti obilovin a olejnin potřebujete rychlé a účinné provedení testů. Díky našemu komplexnímu testování obilovin a olejnin můžeme potvrdit jejich jakost rychle a spolehlivě. Můžeme vám také pomoci provést proximativní analýzy a zjistit přítomnost mykotoxinů, kontaminantů a geneticky upravených organismů (GMO) ve vašich výrobcích.

V roli světového lídra v poskytování služeb v oblasti testování obilovin a olejnin vám nabízíme bezkonkurenční zkušenosti v zemědělství a jedinečnou celosvětovou síť služeb. Naše laboratoře vybavené inovativní technologií používající nejnovější testovací metody a zaměstnávající zkušené vědecké a technické pracovníky poskytují špičkové standardy přesnosti a integrity všude na světě.

Naše společnost je jako analytik a dozorčí člen Obchodní asociace obilovin a krmiv (The Grain and Feed Trade Association - GAFTA) oprávněna kontrolovat, ověřovat, analyzovat a poskytovat informace o všech obchodovaných komoditách (obiloviny, luštěniny, rýže, obecné zemědělské produkty, koření a krmiva) v rámci smluvních podmínek GAFTA.

Obraťte se na nás ještě dnes a poraďte se s námi, jak vám mohou naše služby v oblasti testování obilovin a olejnin pomoci zajistit jejich jakost.