Skip to Menu Skip to Search Kontaktujte nás Czech-Republic Webové stránky a jazyky Skip to Content

Služby nutričního označování společnosti SGS pomohou vašim potravinářským výrobkům splnit příslušné právní požadavky a standardy kvality platné pro dané odvětví.

Přesně označené balení musí obsahovat množství kalorií, tuků, vitamínů, proteinů a uhlohydrátů. Označení výrobků musí být konzistentní v rámci celého portfolia vašich výrobků.

Naše služby v oblasti nutričního označování jsou přesné a spolehlivé a jejich základem je kombinace přesného testovacího režimu a efektivního procesu katalogizace. To znamená, že získáte sebedůvěru při propagaci kvality vašich krmiv pro domácí zvířata, krmiv pro hospodářská zvířata, pícnin, obilnin a jiných potravinářských výrobků.

Špičkoví technici, moderní technologie

Naši zkušení odborníci využívají při testování vašich potravinářských výrobků své mnohaleté zkušenosti, vzdělání v oboru chemie, mikrobiologie a agronomie a nejmodernější testovací metody. Naše špičkové laboratoře provádějící označování jsou akreditované normami ISO 17025 a ISO 9001:2008 a dodržují přísná provozní pravidla.

Využijte našich služeb nutričního označování, aby vaše balená krmiva a jiné potravinářské výrobky splňovaly odpovídající standardy kvality. Obraťte se na společnost SGS a získejte více informací.