Skip to Menu Skip to Search Kontaktujte nás Czech-Republic Webové stránky a jazyky Skip to Content

Testování čerstvých zemědělských výrobků společností SGS - zajistěte jakost a bezpečnost svých čerstvých zemědělských výrobků.

Pro zajištění jakosti a bezpečnosti vašich čerstvých zemědělských výrobků je nezbytné přesné testování. Nabízíme vám komplexní testování čerstvých zemědělských výrobků a pomůžeme vám dodržovat jakost vaší zeleniny, ovoce, masa a mléčných výrobků. Můžeme také provádět širokou řadu testování přítomnosti kontaminantů v zemědělských výrobcích, například melaminu, antibiotik a geneticky upravených organismů (GMO).

V roli světového lídra v poskytování služeb v oblasti testování čerstvých zemědělských výrobků vám nabízíme bezkonkurenční zkušenosti v zemědělství a jedinečnou celosvětovou síť služeb. Naše laboratoře vybavené špičkovou technologií používající nejnovější testovací metody a zaměstnávající odborné vědecké a technické pracovníky poskytují špičkové standardy přesnosti a integrity všude na světě.

Obraťte se na nás ještě dnes a poraďte se s námi, jak vám mohou naše služby v oblasti testování čerstvých zemědělských výrobků pomoci zajistit jejich jakost.