Skip to Menu Skip to Search Kontaktujte nás Czech-Republic Webové stránky a jazyky Skip to Content

Testování produktů lesní výroby společností SGS zajišťuje jakost vašich produktů lesní výroby včetně dřeva, dřevěných pilin, pelet, pevné biomasy, sulfátových výluhů, buničiny a recyklovaného papíru/obalového papírového materiálu.

Pro zajištění jakosti produktů lesní výroby potřebujete rychlé a účinné provedení testů. Nabízíme rychlé, spolehlivé a komplexní služby v oblasti testování, které vám umožní ohodnotit jakost a stanovit třídu vašeho dřeva, dřevěných pilin, pelet, pevné biomasy a papíru. Můžeme vám také pomoci stanovit použité chemické ošetření a jeho rezidua.

V roli světového lídra v poskytování služeb v oblasti testování produktů lesní výroby vám nabízíme bezkonkurenční zkušenosti v zemědělství a jedinečnou celosvětovou síť služeb. Naše laboratoře vybavené inovativní technologií používající nejnovější testovací metody a zaměstnávající odborné vědecké a technické pracovníky poskytují špičkové standardy přesnosti a integrity všude na světě.

Obraťte se na nás ještě dnes a poraďte se s námi, jak vám mohou naše služby v oblasti testování produktů lesní výroby pomoci zajistit jejich jakost.