Skip to Menu Skip to Search Kontaktujte nás Czech-Republic Webové stránky a jazyky Skip to Content

Služby společnosti SGS v oblasti označování analýz vám pomohou splnit příslušné zákonné požadavky a normy kvality požadované daným odvětvím a týkající se označování krmiv.

Přesné označení analýzy je velice důležité, neboť etikety vašich výrobků musejí obsahovat informace o přesném množství kalorií, tuků a vitamínů a obsahu proteinů a uhlohydrátů. Základem našich služeb označování analýz je kombinace přesného testování a efektivního procesu katalogizace. Díky našim službám získáte větší jistotu při propagaci kvality vašich krmiv pro domácí zvířata, krmiv pro hospodářská zvířata, pícnin, obilovin a dalších krmiv.

Špičkoví technici, moderní technologie

Naši odborníci používají při testování vašich potravinářských výrobků nejmodernější testovací metody a jejich práce se opírá o mnohaleté zkušenosti a kvalitní vzdělání v oboru chemie, mikrobiologie a agronomie. Naše špičkově vybavené laboratoře jsou akreditované normami ISO 17025 a ISO 9001:2008 a dodržují přísná pravidla provozu.

Vašespolečnost může splnit příslušné normy kvality, pokud využije služeb našich technických pracovníků za účelem analýzy a označení vašich balených potravinářských výrobků. Kontaktujte společnost SGS ještě dnes a požádejte o podrobnější informace.