Skip to Menu Skip to Search Kontaktujte nás Czech-Republic Webové stránky a jazyky Skip to Content

Aminokyseliny (např. L-lysin HCI, L-threonin, L-tryptofan) hrají stále důležitější roli při přípravě krmiv pro zvířata.

Společnost SGS pro vás může provést testování aminokyselin, a tak zajistit soulad s požadavky příslušných právních předpisů na obsah aminokyselin ve vašich krmivech.

Během provádění analýz aminokyselin používáme metodu tekuté chromatografie společně s hmotnostní spektrometrií (LC MSMS), což je vysoce citlivá a speciální technika zajišťující velice přesné výsledky. Metoda LC MSMS také šetří čas, neboť ne vždy je nutno provádět jednotlivé analýzy pomocí chromatografie. Navíc můžeme srovnávat obsah aminokyselin v jednotlivých výrobcích nebo mezi jednotlivými kroky během zpracování a poskytnout vám a vašim zákazníkům informace o nutriční hodnotě krmiv a zůstat tak v souladu s vašimi požadavky při opatřování vašich výrobků štítky.

Naše laboratoře provádějící analýzu aminokyselin jsou akreditované normami ISO 17025 a ISO 9001:2008 a udržují si dobré jméno s ohledem na nezávislost, integritu a inovativnost dodržováním přísných pravidel. Dodržujeme nejpřísnější normy v oboru spolu s normami stanovenými celosvětovými standardizačními organizacemi. Na základě toho budou bezesporu vaše potravinářské výrobky odpovídat právním předpisům týkajícím se obsahu aminokyselin.

Obraťte se na společnost SGS ještě dnes a zjistěte, jak vám mohou naše služby v oblasti testování a analýz aminokyselin pomoci.