Skip to Menu Skip to Search Kontaktujte nás Czech-Republic Webové stránky a jazyky Skip to Content

Krmiva a krmné přísady

Pro zajištění jakosti krmiv a krmných přísad potřebujete rychlé a účinné provedení testů. Naše komplexní služby v oblasti testování vám mohou pomoci potvrdit jakost vašich výrobků rychle a spolehlivě. Vaše výrobky otestujeme také se zaměřením na obsah kontaminantů, jako například melaminu, antibiotik a geneticky upravených organismů (GMO).

V roli světového lídra v poskytování služeb v oblasti testování krmiv a krmných přísad vám nabízíme bezkonkurenční zkušenosti v zemědělství a jedinečnou celosvětovou síť služeb. Naše laboratoře vybavené nejmodernější technologií používající nejnovější testovací metody a zaměstnávající zkušené vědecké a technické pracovníky vám poskytnou špičkové standardy přesnosti a integrity všude na světě.

Naše společnost je jako analytik a dozorčí člen Obchodní asociace obilovin a krmiv (The Grain and Feed Trade Association - GAFTA) oprávněna kontrolovat, ověřovat, analyzovat a poskytovat informace o všech obchodovaných komoditách (obiloviny, luštěniny, rýže, obecné zemědělské produkty, koření a krmiva) v rámci smluvních podmínek GAFTA.

Obraťte se na nás ještě dnes a poraďte se s námi, jak vám mohou naše služby v oblasti testování krmiv a krmných přísad pomoci zajistit jejich jakost.