Skip to Menu Skip to Search Kontaktujte nás Czech-Republic Webové stránky a jazyky Skip to Content

Analytické služby poskytované společností SGS - komplexní řada analytických služeb využívá naší sítě nejmodernějších laboratoří.

Naše společnost, světová špička v oblasti testování, kontroly, ověřování a poskytování osvědčení, poskytuje kompletní kolekci analytických služeb širokému spektru průmyslových odvětví.

Nabízíme vám bezkonkurenční zkušenosti a odborné znalosti, nejnovější technologie, nejmodernější laboratoře, zkušenosti našich pracovníků a jedinečnou celosvětovou síť. Na tomto základě vám můžeme poskytnout inovativní analýzy šité na míru zajišťující jakost, bezpečnost a dodržování předpisů, ať už podnikáte kdekoliv na světě.

Obraťte se na naše pracovníky poskytující analytické služby ještě dnes a projednejte s nimi své požadavky.

Naše společnost je jako analytik a dozorčí člen Obchodní asociace obilovin a krmiv (The Grain and Feed Trade Association - GAFTA), oprávněna kontrolovat, ověřovat, analyzovat a poskytovat informace o všech obchodovaných komoditách v rámci smluvních podmínek GAFTA. Zároveň jsme analytikem a dozorčím členem Federace asociací olejů, semen a tuků (Federation of Oils, Seeds and Fat Associations - FOSFA), který umožní váš obchod s osivem, oleji a tuky.