Skip to Menu Skip to Search Kontaktujte nás Czech-Republic Webové stránky a jazyky Skip to Content

Služby v oblasti komodit poskytované společností SGS – komplexní spektrum služeb k zajištění požadované kvality a kvantity komodit.

Naše společnost, světová špička v oblasti testování, kontroly, ověřování a certifikace, poskytuje komplexní portfolio služeb k zajištění kvality a kvantity vašich komodit.

Nabízíme vám bezkonkurenční zkušenosti a odborné znalosti, nejnovější technologie, nejmodernější laboratoře, zkušenosti našich pracovníků a jedinečnou celosvětovou síť. Na tomto základě vám můžeme poskytnout inovativní individualizovaná řešení týkající se vašich komodit, včetně odběru a analýzy vzorků, testování, kontroly, certifikace a ověření, a to kdekoliv na světě.

Naše společnost je jako analytik a dozorčí člen Obchodní asociace obilovin a krmiv (The Grain and Feed Trade Association - GAFTA), oprávněna kontrolovat, ověřovat, analyzovat a poskytovat informace o všech obchodovaných komoditách v rámci smluvních podmínek GAFTA. Zároveň jsme analytikem a dozorčím členem Federace asociací olejů, semen a tuků (Federation of Oils, Seeds and Fat Associations - FOSFA), který umožní váš obchod s osivem, oleji a tuky.

Obraťte se na náš tým pro komodity ještě dnes a projednejte s ním své požadavky.