Skip to Menu Skip to Search Kontaktujte nás Czech-Republic Webové stránky a jazyky Skip to Content

Služby v oblasti poskytování záruk společností SGS - vylučte rizika a zajistěte stálost množství a jakosti během přepravy vašich výrobků a komodit.

Během přepravy svých výrobků a komodit musíte čelit řadě různých rizik, včetně rizik spojených s výkyvy množství a jakosti, které nemůžete mít zcela pod kontrolou nebo je předvídat. Z toho vyplývající škody mohou dosáhnout značných rozměrů. Naše komplexní služby v oblasti poskytování záruk vám tato rizika pomohou odstranit.

V roli světového lídra v oblasti služeb v poskytování záruk vám nabízíme bezkonkurenční zkušenosti a odborné znalosti, nejnovější technologie a jedinečnou celosvětovou síť služeb. Na tomto základě vám můžeme poskytnout inovativní a na míru šitá řešení, která vám pomohou přepravovat vaše výrobky a komodity bezpečně, ať už podnikáte kdekoliv na světě.

Obraťte se na nás ještě dnes a poraďte se s námi, jak vám mohou naše služby v oblasti poskytování záruk pomoci ochránit stálost množství a jakosti vašich výrobků a komodit během přepravy.