Skip to Menu Skip to Search Kontaktujte nás Czech-Republic Webové stránky a jazyky Skip to Content

Uzbekistán provádí inspekce zboží před odesláním (PSI) s cílem usnadnit mezinárodní obchod, chránit zdraví a bezpečnost spotřebitelů, omezovat dovoz nezákonných/padělaných výrobků a chránit dovozní příjmy.

V naší společnosti máme více než čtyřicetileté zkušenosti s prováděním programů inspekce zboží před odesláním ve více než 40 zemích. V případě Uzbekistánu provádíme u zvolených obchodních operací inspekce před odesláním zboží určeného k dovozu i ověření hodnoty. Rozsah pověření k inspekci před odesláním zahrnuje ověření jakosti, množství, způsobilosti, celní hodnoty a ceníku zboží určeného k dovozu.

Ověření transakcí zahraničního obchodu vyžaduje, abychom kontaktovali vývozce anebo dodavatele, kterého uvádí dovozce v Uzbekistánu, s cílem získat dokumentaci a podklady pro hodnotu transakce. Veškeré údaje, které naše společnost shromáždí, jsou výhradně určeny pro Státní banku pro zahraniční hospodářskou činnost Republiky Uzbekistán a jsou přísně důvěrné. Ověřování operací provádíme na základě objektivních a nediskriminačních postupů a kritérií.

Náš inovační přístup a využití nejmodernějších technologií zajišťuje vyšší úsporu nákladů a větší přínosy než kdykoli v minulosti. Zjistěte si více informací o tom, jaké výhody vám mohou přinést naše služby inspekce před odesláním u zboží určeného pro Uzbekistán.